10 Yıllık Deneyim
Öz Kaynaşlı Sürücü Kursu Kaynaşlı’da 10 yıllık tecrübesi, deneyimli ve usta öğreticileri ile birlikte yüzlercesürücü kursu adayına ehliyet sınavlarında yüksek başarı yakalamış ve sonrasında Sürücü Belgesi kazandırmış, bugün sürücü kursu sektöründe kaliteli,güvenli ve tanınan isim olarak marka yapmış Öz Kaynaşlı Sürücü Kursu
Sürücü Kursu Sektöründe Öncü
Kurulduğumuz günden itibaren sürücü kursu sektörün öncü ve ehliyet veren marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Öz Kaynaşlı En İyi Ehliyet ve Sürücü Kursumuz tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine paket programlar ve ileri sürüş tekniği kurslarıyla yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir.
Son Model Eğitim Araçları & Simulatör
Nicelik ve nitelik bakımından kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş.
10 Yıllık Sektörel Deneyim
Güvenli Sürüş Teknikleri
Uzman Eğitmenler
%100 Kursiyer Memnuniyeti
5/ Eğitmen
Personel Sayımız
900/ Saat
Eğitim Saatlerimiz
2138/ Adet
Verilen Lisanslar
Bizi Seçmeniz İçin Bir Kaç Neden

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uygun Ödeme Koşulları
Öz Kaynaşlı Sürücü Kursu ; Türkiye’de bakanlık tarafından belirlenen en dip fiyatla hizmetinizdeyiz.
Sınıf Formatı
Öz Kaynaşlı Sürücü Kursu Olarak Sınıf İçi Sürücü Eğitimi ve Özel Direksiyon Dersi Eğitimi sunuyoruz.
Deneyimli Eğitmenler
Tüm Eğitmenlerimiz DMV Lisanslı, zihinsel ve fiziksel olarak formdadır ve On Yıllık Öğretim Komitesine sahiptir.
Mükemmel Zamanlama
Şimdi Sınıfınıza, Çevrimiçi veya Tekerlek Eğitiminin arkasına başlamak için mükemmel bir zaman.

Direksiyon Sınavı Animasyonu Milli Eğitim Bakanlığı

Bu animasyon Milli Eğitim Bakanlığı tarafından direksiyon sınavında görev alan komisyonları bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. İyi seyirler..

Vizyon & Misyon

ÖZEL ÖZ KAYNAŞLI MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜLERİ KURSU

Misyonumuz;

Misyonumuz, müşterilerimizin kursiyerlerimizin yerine düşünerek kendilerinin ihtiyaçlarına; profesyonel, yaratıcı, memnuniyetin en üst düzeyde tutulduğu ve onlara rakiplerimizden farklı kılan hizmetler sunmak.

Vizyonumuz;

İtibarımız, kültürümüz ve farklılığımız nedeniyle,müşterilerimizin kursiyerlerimizin imrenilen yeteneklerinin birinci tercihi olmak.Tüm kursiyerlerimize yönelik geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerimizin/kursiyerlerimizin birinci tercihi olmak.